Hakkımızda, kahramanmaraş yediiklim akademi, 
(0344) 2212230 kmarasyediiklim@hotmail.com

Hakkımızda


2011 yılında eğitim hayatına başlayan Kahramanmaraş Yediiklim Akademi, yayınlarındaki tutarlılık ve gerçek sınav formatına yakın özgün içeriklerle beraber donanımlı öğretmenleri sayesinde Türkiye'nin en popüler markası olan Yediiklim’in Kahramanmaraş şubesi olmuştur.

Kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ve çalışma ortamı, bireysel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışımız ile kısa zamanda Kahramanmaraş ve çevresinin en saygın bir kurs merkezi olmuştur.

Kahramanmaraş Yediiklim Akademi kadrosundaki uzman öğretmenler, tüm Türkiye'deki 82 Şubemizde kullanılan yayınların yazar kadrosunda yer almanın gururunu taşımaktadır.

Her biri yılların verdiği deneyimle beraber alanında uzmanlaşmış dinamik öğretmen kadrosu, bilimsel yenilikçi eğitim ve öğretim teknikleriyle, kişiye özel meslek danışmanlığı ve rehberlik hizmetleri sunan, başarıyı kendisine hedef edinmiş öğrenci odaklı tek kurumdur.

Yediiklim Akademi, KPSS Öğretmenlik, KPSS Memurluk, ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı) ve DGS (Dikey Geçiş Sınavları) hazırlık kursları ile iş hayatı ve akademik kariyer için tam donanımlı, sektörde aranan değerlere sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Öğrencilerimizin sınavlardaki başarıları, dereceleri ve kamu kurumlarına yerleştirme oranlarımızdaki yükseliş, doğru yolda ilerlediğimizin ve aynı zamanda sektördeki lider olma vizyonumuzun da önemli bir göstergesidir. 


© 2017 Sanalpark. Tüm Hakları Saklıdır.